Product Details
Additional information
| Weight | 3.670 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 32 × 17 cm |
| Brand Name | NONE |
| Material | Wood |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Function | Other |
| Choice | yes |
| Weight | 3.670 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 32 × 17 cm |
| Brand Name | NONE |
| Material | Wood |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Function | Other |
| Choice | yes |
Reviews