Product Details
Additional information
| Weight | 0.070 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 15 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| Material | Plastic |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Function | Other |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
| Weight | 0.070 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 15 × 5 cm |
| Brand Name | NONE |
| Material | Plastic |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Function | Other |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews