Product Details
Additional information
| Weight | 0.103 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 21 × 11 cm |
| Brand Name | NONE |
| Filling | 100% Polyester |
| Material | 100% Polyester |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| High-concerned chemical | None |
| Use | Decorative, Travel |
| Part | Neck |
| Weight | 0-0.5 kg |
| Pattern Type | Solid |
| Shape | U-Shape |
| Feature | Anti-Apnea, Massage |
| pattern | Solid color |
| Filler principal component content | 100 |
| color | Pink, yellow, red, blue |
| External material | polyester fiber |
| Filler | Synthetic fiber |
| Internal filler | polyester fiber |
| Applicable season | Four Seasons Universal |
| style | simple style |
| Choice | yes |







Reviews