Product Details
Additional information
| Weight | 0.800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 10 cm |
| Brand Name | mystybloom |
| Thread Count | 300 TC |
| Filling | Hollow Fiber |
| Material | Polyester / Cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| High-concerned chemical | None |
| Fabric Count | 60 |
| Shape | Rectangle |
| Use | Decorative, BODY, Bedding |
| Part | BODY |
| Set Type | No |
| Weight | 1.5-2 kg |
| Pattern Type | Solid |
| Grade | Grade A |
| Model Number | BM80119B |
| Feature | memory |
| Filling 35x100cm | 750g |
| Filling 50x150cm | 1650g |
| Filling 50x160cm | 1750g |
| Color | White |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |







Reviews