Product Details
Additional information
| Weight | 1.600 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 20 cm |
| Brand Name | NONE |
| Thread Count | 400 TC |
| Filling | Polyester Fiber |
| Material | 100% Polyester |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| High-concerned chemical | None |
| Fabric Count | 60 |
| Shape | Column, Animals |
| Use | Decorative, BODY, Travel, massage, Bedding |
| Part | BODY |
| Set Type | No |
| Weight | 1-1.5 kg |
| Pattern Type | Cartoon |
| Grade | quality |
| Model Number | P465 |
| Feature | memory, Anti-static, Anti-Apnea, Anti-Snore, Massage |
| Feature1 | Anti-Static |
| Feature2 | Memory |
| Feature3 | Anti-Apnea |
| Applicable Age | 14+ |







Reviews